Етап 1. Доставка машини на вантажному транспорті в порт

Переміщення по території Америки займає від 3 до 11 днів. На цей час ваша машина застрахована. З того моменту, як ви виграли лот на торгах, є 2-3 дні на оплату. Кожен день прострочення платежу буде збільшувати суму. Стоянка теж стане платною. Наприклад, аукціон іншуренс дає учасникам 3 дні і на оплату, і на вивезення авто з майданчика. Сплатіть або заберете машину пізніше-доведеться платити штраф. Так що якщо хочете купити авто в США самостійно, потрібно вчасно заплатити за лот і замовити спеціальний вантажний транспорт. Ми шукаємо і наймаємо перевізників через сервіс Central Dispatch. У кожного водія є ліцензія Федерального департаменту транспортної безпеки США. Ціна формується з розрахунку: 1-5 доларів за кілометр. Намагаємося працювати з одними і тими ж логістичними партнерами, а транспортувальників з низьким рейтингом або занадто дешевим цінником уникаємо. В даному випадку мізерна економія і ризики непорівнянні (відомі випадки крадіжки). Перед завантаженням лота в автовоз водій робить фото. Ми звіряємо пошкодження на знімках із зазначеними в документах, щоб переконатися: нічого не вкрадено, додаткових дефектів немає. Машина відправляється в дорогу, і наступний фотозвіт ми отримуємо з пункту призначення — warehouse. Це акредитований склад агентів-форвардерів при портах. Ми регулярно відправляємо автомобілі зі складів при портах LA (CA), Houston (TX), Savannah (GA). Miami (FL), NJ.

Доставка авто с портов США

Фактори, які можуть уповільнити доставку:

 1. віддаленість аукціонного майданчика від порту.
 2. відсутність документів. Якщо в момент продажу продавець ще не надав всі документи на машину, у нього є на це 30 днів. Без них автомобіль не можна транспортувати, а значить, перевезення може затриматися на місяць.
 3. брак перевізників. Дефіцит відчувається щорічно; це особливо помітно в штатах Алабама, Луїзіана, Міссісіпі, Арканзас і Оклахома.
 4. сезонна завантаженість доріг. З жовтня по грудень величезна кількість сімей відправляються до Флориди, щоб провести зиму в теплому кліматі, а навесні — переїжджають назад. Маршрути вздовж східного узбережжя Штатів загачені транспортом, і автовози повільніше добираються до портів Джорджії і Флориди.
 5. погіршення погодних умов.

Етап 2. Навантаження автомобіля в контейнер

На цей етап йде, в середньому, від 2 до 14 днів. За збереження машини відповідає компанія, яка забезпечує навантаження. Якщо ви придбали на аукціоні одне авто, під час морського перевезення його консолідують (поєднують) з іншими. В одному контейнері місця вистачає на 4 легкових авто. Важкі пікапи і позашляховики займають більше місця, ніж седан, і їх доставка обходиться дорожче. Завантаження починається тоді, коли на портовий склад прибув і ваш лот, і інші машини-сусіди по контейнеру. Кожне авто розміщують відповідно до норм морського перевезення, щоб навіть при штормі з вантажем нічого не сталося. Контейнер пломбують і передають в порт для відправки найближчим судном, а Ви отримуєте коносамент. Це підтвердження прийняття вантажу для перевезення по морю до порту призначення із зобов’язанням видати вантаж законному власнику після прибуття. Крім юридичної цінності, у коносамента є і практична: це трекінг-номер, за яким можна відстежувати місцезнаходження машини.

Етап 3. Навантаження машини на судно

 

Процес триває мінімум 1 і максимум 7 днів. Фактори, які можуть уповільнити доставку:

 1. графік відплиття кораблів з цього порту в пункт призначення.
 2. відсутність місця на судні — доведеться чекати наступного.
 3. завантаженість митної служби.

Етап 4. Подорож через Атлантичний океан

Морський відрізок шляху вантаж долає за 4 тижні і більше. Переважна більшість вантажних кораблів відпливає до Європи зі східного узбережжя Америки, оскільки так морська лінія буде найкоротшою. У Нью-Йорку (NJ) і Нью-Джерсі знаходяться найбільші порти з тих, що відправляють авто з США. Якщо ж майданчик аукціону – на західному узбережжі, то машину відправлять з Порту в Лос-Анджелесі. А значить, судну доведеться Прокласти маршрут на сотні кілометрів довший. На відміну від інших компаній, ми здійснюємо доставку автомобіля з будь-якого порту протягом максимум 10 тижнів. І навіть транзит з Лос-Анджелеса займає всього 30 днів, оскільки ми використовуємо дорожчу лінію. Фактори, які можуть уповільнити доставку:

 • порт відправлення;
 • морська лінія;
 • тип судна;
 • погодні умови.

Етап 5. Розвантаження контейнера і розмитнення авто

На прийом контейнерів в порту і розмитнення битих авто з США знадобиться 3-7 днів. Якщо ви зробили оптове замовлення, і в контейнері знаходяться тільки ваші автомобілі, то ви або Ваш офіційний представник, зазначений в документах на відвантаження, може відразу їх отримати. Якщо ж ваші машини займають лише частину контейнера, то вміст будуть розподіляти по вантажоодержувачам, це трохи довше. Щоб службовці розформували контейнер, ви повинні надати: техпаспорт; документ, що підтверджує покупку (купча або інвойс) і коносамент (або транспортна накладна). Після розпакування кожен транспортний засіб проходить через митне очищення:

 • заповнення товарної декларації;
 • контроль вартості вантажу;
 • сплата ввізного мита, ПДВ та акцизного податку;
 • огляд купленого автомобіля інспектором.

Этапы доставки авто из США

Щоб самостійно розмитнити авто з США в Україні, потрібно розібратися в оформленні документів, розмірах держмита і витратити багато особистого часу. Одна помилка-і розмитнення перетвориться на квест. Можна довірити митне очищення брокеру або замовити авто з США «під ключ». Фактори, які можуть уповільнити доставку: складнощі з оформленням документів. З цієї ж причини попередній розрахунок вартості доставки авто з США може не збігтися з підсумковою сумою. Припустимо, якщо власник авто втратив один з документів, він не зможе розмитнити авто до тих пір, поки не відновить Загублені папери. Весь цей час машина буде зберігатися в складських приміщеннях порту. Спочатку на умовах демереджа-безкоштовного знаходження тари з вантажем на території порту. Потім доведеться сплатити штраф за простій.

Ціна доставки.

 • місцезнаходження аукціонного майданчика і доставка по суші до порту: від 150 до 900$;
 • оформлення документів на експорт та страхування: від 100$ і вище. На розрахунок страховки впливає вартість авто – 1% від зазначеної в інвойсі суми;
 • вага і розміри машини: морське перевезення обходиться від 850$ для легкового авто і до 1500$ для позашляховика;
 • Тип контейнера (з 2 або 4 машинами всередині);
 • держмита: акциз (базова ставка * коефіцієнт двигуна * коефіцієнт віку); ПДВ — до 20 %, ввізне (імпортне) мито – 10% і внесок до ПФУ — 3-5% від вартості авто (оплачується при постановці на облік).
 • Послуги експедитора-в середньому 750-800$ (ціна на початок серпня 2020).

 

 

Наші логісти підбирають оптимальний маршрут доставки авто з аукціону в найближчий порт і прораховують морську лінію. Ваш автомобіль застрахований на весь час прямування в Україну. В очікуванні доставки Ви можете відстежити місце розташування авто онлайн. Ось так у Сервісі для відстеження статусу доставки буде виглядати рух вашого лота. Менеджер зателефонує вам, як тільки машина прибуде в порт. До цього моменту наш брокер вже буде на місці, з пакетом документів для вивантаження машини з контейнера і швидкого розмитнення. Ви отримаєте машину в строк і без зайвих витрат.

Ми доставили більше 1000 старих авто з США. Підписуйтесь на наші акаунти в facebookinstagram або youtube, щоб дізнатися більше про купівлю та ввезення авто з Америки!